Wynajem oświetlenia - Przeprowadzki - katalog firm przeprowadzkowych i nie tylko ...
Katalog przeprowadzki zawiera głównie spis firm przeprowadzkowych oraz transportowych. Celem katalogu jest zgromadzić w jednym miejscu spis firm przeprowadzkowych i transportowych z terenu całej Polski. Katalog Przeprowadzki zawiera również inne kategorie, do których można dodawać strony. Zapraszam wszystkich do dodawania stron inetrnetowych do Katalogu. Jak to zrobić chyba każdy wie :-) Katalog Przeprowadzki - firmy transportowe otwarty jest dla każdego. Zapraszamy!
« Strona Główna

Wynajem oświetlenia


Opis:
Współcześnie ciężko sobie wyobrazić porządną imprezę, gdzie nie jest zapewnione oświetlenie sceniczne. Przedstawiana firma od dawna fachowo trudni się tym, co ogólnie określić można mianem obsługa techniczna imprez. Proponujemy wynajem oświetlenia, oświetlenie koncertów, doskonałej klasy nagłośnienie konferencji, różnego rodzaju podesty sceniczne, ściany wizyjne, monitory bezszwowe i sporo więcej. W prezentowanej ofercie jest również sprzęt do tłumaczeń symultanicznych ? gorąco zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej strony online!

Słowa kluczowe: sceniczne, projektorów, Di-VentiX, oświetlenie, obsługa konferencji, konferencyjne, oświetlenia, nagłośnienia, koncertów, wynajem

Url: http://www.btl-group.pl/
Strona dodana: 2012-12-31 08:21:18

Odsłon 179

Statystyki:
Google IP : 0 Google BL : 0
MSN IP : 0 MSN BL : 0

Stronę można znaleźć w:
- Kategoria Rozrywka Podkategoria Imprezy
rss feed


Wpisów: 10542 Podkategorii:  1631  katalog przeprowadzki