Firmy wg branż - Przeprowadzki - katalog firm przeprowadzkowych i nie tylko ...
Katalog przeprowadzki zawiera głównie spis firm przeprowadzkowych oraz transportowych. Celem katalogu jest zgromadzić w jednym miejscu spis firm przeprowadzkowych i transportowych z terenu całej Polski. Katalog Przeprowadzki zawiera również inne kategorie, do których można dodawać strony. Zapraszam wszystkich do dodawania stron inetrnetowych do Katalogu. Jak to zrobić chyba każdy wie :-) Katalog Przeprowadzki - firmy transportowe otwarty jest dla każdego. Zapraszamy!

« Strona Główna / Firmy wg branż / Firmy wg branż


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:

» DDGS

DDGS czyli podestylacyjny susz zbożowy znany również pod nazwami: wywar suszony, susz wywarowy, wywar gorzelniczy zbożowy suszony. Powstaje on na podstawie pszenicy, kukurydzy, jęczmienia, pszenżyta. W związku z tym, iż wyróżnia się wysoką zawartością białka ogólnego jest znakomitym komponentem dawek pokarmowych dla zwierząt takich jak: bydło (opasy i mleczne), świń w wieku powyżej 1,5 miesiąca, indyków nieśnych , a dodatkowo rzeźnych, kur niosek, kurcząt rzeźnych w wieku powyżej 3 tygodnia. Trzeba natomiast pamiętać, aby z dużą starannością dbać o dostarczanie prawidłowych dawek DDGS dla naszych zwierząt, gdyż np zbyt duża ilość tłuszczu, którą zawiera ma możliwość powodować zaburzenia w ośrodkowym układzie nerwowym. Optymalne dawki dla zwierząt młodych to: 60-80g/kg, jednak dla zwierząt dorosłych to 110-115g/kg mieszanki paszowej. Przed zakupem dobrze jest znać ogólną charakterystykę DDGS. Jest on dystrybuowany w formie sypkiej, płatków lub pelletu o barwie zółtej - DDGS pszenno - ku

 DDGS

www: http://klospolska.pl/

:: DDGS | link nie działa/spam?

» Płytki Kamienne

Płytki kamienne tego roku stały się bardzo popularne i ciągle narasta na nie zapotrzebowanie, ponieważ kamień naturalny stał się bardzo eleganckim towarem ozdobnym. Płytki kamienne są wyrobem, który w nieskomplikowany sposób można przewieść w ustalone rejon, a także łatwo jest je zaaranżować. Można nawet mówić, że są one funkcjonalne, a zarazem prestiżowe. Ten rodzaj płytek fabrykowany jest głównie w następujących wymiarach 305x305 mm a także 610x305 mm, co dopuszcza na osiągnięcie pożądanego efektu ozdobnego. Produkowane są w najróżniejszych deseniach i kolorystyce, tak, aby zaspokoić oczekiwania nawet najwięcej potrzebujących nabywców. Ponadto płytki kamieniste doskonale prezentują się zarówno na ścianach jak i podłogach, bowiem są one materiałem naturalnym. Pomieszczenia, które zostaną wyłożone płytkami kamienistymi otrzymają odpowiedni charakter a także indywidualizm. Bardzo często przedsiębiorstwa, jakie proponują płytki kamieniste mają na nie odpowiednie certyfikaty, CE, co okreś

Płytki Kamienne

www: http://www.projectstone.pl/

:: Płytki Kamienne | link nie działa/spam?

» Reklama SMS

TideMobile to usługi marketingu mobilnego, realizacji kampanii SMS-owych oraz masowej wysyłki SMS. Narzędzia takie jak SMS Sender oraz SMS api to umożliwiają zastosowanie wysyłki SMS w środowisku biznesowym. Wysyłanie SMS-ów może odbywać się zupełnie automatycznie jako mechanizm wbudowany w procesy biznesowe firmy. Masowe SMS-y mogą, zatem być wysyłane w celu przypomnienia SMS, powiadomienia SMS dowolnej wielkości grupy zainteresowanych osób. Hurtowe SMS-y doskonale sprawdzają się jako reklama SMS wykorzystywana w firmie.

Reklama SMS

www: http://www.tidemobile.pl/

:: Reklama SMS | link nie działa/spam?

» Biuro tłumaczeń

W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń TideTranslator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych znajduje się w ofercie biura. Wysoki poziom tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców.

Biuro tłumaczeń

www: http://xn--biuro-tumacze-2hc0b.eu/

:: Biuro tłumaczeń | link nie działa/spam?

» Program do zarządzania

System SAP to program do zarządzania o najwyższej jakości. To system dla firm, które łączy sprawność i dostępność informacji w celu lepszego zarządzania. Supremis jako Złoty Partner SAP zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Znajduje on doskonałe zastosowanie jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne efekty dla użytkującej go firmy.

Program do zarządzania

www: http://www.supremis.pl/

:: Program do zarządzania | link nie działa/spam?

» Baza wiedzy o marketingu mobilnym

Serwis udostępnia wiedzy o marketingu SMS. Najaktualniejsze i najciekawsze informacje o marketingu mobilnym, SMS-ach marketingowych, reklamach SMS i MMS. Na stronie znajdziesz także informacje o sposobach skutecznego dotarcia do Klientów za pomocą… usług mobilnych w

Baza wiedzy o marketingu mobilnym

www: http://www.marketing-mobilny.com.pl/

:: Baza wiedzy o marketingu mobilnym | link nie działa/spam?

» Biuro tłumaczeń

Tłumacze z dużym stażem obeznani z dokumentami w najpopularniejszych językach typu: angielski, niemiecki czy francuski, ale biuro zatrudnia też tłumaczy z hebrajskiego czy tureckiego. Wszyscy tłumacze zapewniają usługi wysokiej jakości. Na ich kwalifikacje pracuje dyplom filologa i długoletnie doświadczenie w przekładzie tekstów fachowych. Konkurencyjna oferta sprawia, że z pomocy firmy korzysta wciąż więcej osób.

Biuro tłumaczeń

www: http://www.biuro-tlumaczen.pl/

:: Biuro tłumaczeń | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

rss feed


Wpisów: 10542 Podkategorii:  1631  katalog przeprowadzki