Firmy przeprowadzkowe - Przeprowadzki - katalog firm przeprowadzkowych i nie tylko ...
Katalog przeprowadzki zawiera głównie spis firm przeprowadzkowych oraz transportowych. Celem katalogu jest zgromadzić w jednym miejscu spis firm przeprowadzkowych i transportowych z terenu całej Polski. Katalog Przeprowadzki zawiera również inne kategorie, do których można dodawać strony. Zapraszam wszystkich do dodawania stron inetrnetowych do Katalogu. Jak to zrobić chyba każdy wie :-) Katalog Przeprowadzki - firmy transportowe otwarty jest dla każdego. Zapraszamy!

« Strona Główna / Przeprowadzki / Firmy przeprowadzkowe


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:

» Przeprowadzki

Przeprowadzki - wszystko, co chciałbyś o nich wiedzieć.

Przeprowadzki

www: http://przeprowadzki.edu.pl/

:: Przeprowadzki | link nie działa/spam?

» Transport, przeprowadzki - forum dyskusyjne

Tu można podzielić się opiniami na temat przeprowadzek i transportu, porozmawiać o firmach wykonujących usługi transportowe. Polecić lub odradzić firmę przeprowadzkową.

Transport, przeprowadzki - forum dyskusyjne

www: http://transport-przeprowadzki.com/

:: Transport, przeprowadzki - forum dyskusyjne | link nie działa/spam?

» Transport mebli Kraków

Elastyczna firma przeprowadzkowa, otwarta na osobiste oczekiwania klientów. Zapewnia wsparcie klientom prywatnym i biznesowym z terenu Poznania i całego kraju. Decydującą zaletą tranSpec jest dbałość o bezpieczeństwo powierzonego mienia, jednakowo pod względem pakowania i transportu jak z racji proponowanego ubezpieczenia. Klienci posiadający nietypowe meble np. o dużej wielkości mogą być pewni, że ich transport na miejsce docelowe. Poza tym w ofercie przewidziana jest utylizacja zbędnych rzeczy i magazynowanie mienia. Po wsparcie mogą się tu też zgłosić klienci, którzy oczekują natychmiastowej interwencji. Wszystkie usługi są realizowane w korzystnych cenach i realizowane w terminie dogodnym dla zleceniodawcy.

Transport mebli Kraków

www: http://www.tanie-przeprowadzki-krakow.pl/

:: Transport mebli Kraków | link nie działa/spam?

» TANIE PRZEPROWADZKI JAKUWIK KIELCE

Przeprowadzki, usługi transportowe Kielce, Morawica, Pińczów, województwo świętokrzyskie, Polska. Tanio i profesjonalnie poleca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAKUWIK" Bielawski Jarosław. W ofercie: przeprowadzki domów, biur, szkół, bibliotek, sklepów, magazynów, instytucji i innych firm, przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV, bankomatów, kas pancernych, sejfów, automatów do gier, pianin, fortepianów, zaopatrzenia, maszyn, urządzeń, materiałów budowlanych, dostawa towaru do klienta, wynajem samochodu wraz z kierowcą itp. Dla nas nie straszne żadne zlecenie. Przewieziemy i przeprowadzimy tanio, szybko, terminowo i solidnie. Jesteśmy najtańsi i najsolidniejsi w województwie świętokrzyskim. Zawsze jesteśmy u klienta na czas. Z nami można negocjować koszty przeprowadzek i usług transportowych. Zapraszamy do współpracy.

TANIE PRZEPROWADZKI JAKUWIK KIELCE

www: http://www.jakuwik.pl/

:: TANIE PRZEPROWADZKI JAKUWIK KIELCE | link nie działa/spam?

» "TOMASZ" PRZEPROWADZKI - TRANSPORTWYWÓZ ZBĘDNYCH RZECZY

Transport - przeprowadzki " TOMASZ " świadczą kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnych przeprowadzek , transportu towarowego oraz usług porządkowych na terenie miasta Łodzi , województwa i całego kraju. Przewieziemy wszystko i wszędzie i o każdej porze !!! Świadczymy usługi w zakresie : - transportu towarowego na terenie całego kraju ( palety, maszyny, quady,sprzet budowlany itp. ) - przeprowadzki osób prywatnych - przeprowadzki firm - montaż i demontaż mebli - pakowanie i zabezpieczanie mienia - wynajem pojazdów dostawczych z kierowcą - wywóz starych mebli, niepotrzebnych rzeczy,gratów - likwidacja mieszkań, lokali, pomieszczeń - opróżnianie i sprzątanie komórek,strychów,piwnic,garaży, altanek Ładunki zabezpieczamy przed uszkodzeniem - pasami, kartonami, folią bąbelkową, streczem, styropianem, kocami itp. Bierzemy pełną odpowiedzialność materialną za powierzone mienie. Posiadamy ubezpieczenie OCP. Wystawiamy faktury VAT. DOJAZD I WYCENA USŁUGI U PA

"TOMASZ" PRZEPROWADZKI - TRANSPORTWYWÓZ ZBĘDNYCH RZECZY

www: http://www.tomasz-przeprowadzki.pl/

:: "TOMASZ" PRZEPROWADZKI - TRANSPORTWYWÓZ ZBĘDNYCH RZECZY | link nie działa/spam?

» Przeprowadzki Bielsko, Przeprowadzki biur firm instytucji bielsko

Doświadczenie, profesjonalizm i odpowiedzialność przeprowadzki bielsko biała to najważniejsze nasze cechy. Wykonujemy usługi; przeprowadzki firm, biur bielsko, transport pianin, mebli, fortepianów bielsko, kas pancernych, utylizacja sprzętu AGD, RTV i komputerowego, wywóz starych rzeczy i sprzętów bielsko, transportem osób na lotniska Pyrzowice Balice, transport krajowy i zagraniczny. Wykwalifikowana ekipa doradzi i pomoże podczas oferowanych usług.

Przeprowadzki Bielsko, Przeprowadzki biur firm instytucji bielsko

www: http://przeprowadzam.eu/

:: Przeprowadzki Bielsko, Przeprowadzki biur firm instytucji bielsko | link nie działa/spam?

» Start - Jupiter Transport Przeprowadzki Express

Naszym Klientom oferujemy pełne rozwiązania logistyczne dopasowane do potrzeb i wymogów firmy bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej firmy. Spośród innych firm transportowych wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta i jego oczekiwań oraz atrakcyjne stawki za usługi transportowe. Gwarantujemy solidność, punktualność i profesjonalizm. Organizujemy ekspresowe dostawy towarów jak również transport kombinowany polegający na odbiorze towaru z magazynu klienta z przeznaczeniem do ponad 10 miejsc rozładunku. Świadczymy usługi transportowe na terenie kraju oraz na terenie całej UE. W chwili obecnej zatrudniamy doskonale wyszkolonych kierowców z wieloletnią praktyką. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej oraz wydruk temperatur. Nasze auta posiadają podzielne komory i możliwość przewozu jednym autem towaru o wymaganej różnicy temperatur. Transport chłodniczy Krajowy i Międzynarodowy Zapewniamy rzetelną , jednodniową dystrybucję „z” i

Start - Jupiter Transport Przeprowadzki Express

www: http://www.jupiter-transport24.pl/

:: Start - Jupiter Transport Przeprowadzki Express | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed


Wpisów: 10542 Podkategorii:  1631  katalog przeprowadzki